0
سال همراهی

شرکت مهندسی پزشکی طب تصویر پارسیان در سال ۱۳۸۲ با تیمی از مهندسان با تجربه و بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تامین تجهیزات و لوازم مصرفی، خدمات و نگهداری تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی به ویژه در زمینه تصویربرداری پزشکی با اخذ مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و زیر نظر وزارت صمت، اتاق بازرگانی، اداره کل تجهیزات پزشکی، اتحادیه توزیع کنندگان تجهیزات پزشکی و دفتر حفاظت در برابر اشعه سازمان انرژی اتمی  تأسیس شد.

پس از نزدیک به 20 سال فعالیت مطلوب در زمینه تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و تصویربرداری و داشتن نمایندگی انحصاری از شرکت های پیشرو در جهان مانند:

PRIMAX Berlin Gmbh آلمان

La Tecno Carta S.R.L ایتالیا

Hebu Medical GMBH آلمان

JPI Healthcare کره جنوبی

Borea Dental  فرانسه

New Life Radiology S.R.L  ایتالیا

کیفیت، رضایت مشتری و سودآوری سه رکن اساسی برای تداوم کسب و کار، حفظ منافع همه گروه های ذینفع و تحقق چشم انداز گروه طب تصویر پارسیان است. بنابراین، مدیریت ارشد برای اطمینان از تحقق تمام الزامات کیفیت و رضایت مشتری در زمینه فروش کسب و کار تجهیزات و خدمات تصویربرداری پزشکی و دندانپزشکی، الزامات تعهد در قراردادها و الزامات مشتری، اجرای استاندارد OHSAS 18001 ، ISO 14001، ISO 10015 ،ISO13485 ،ISO 9001 در دستور کار شما قرار داده است.

در سال ۱۳۹۲ شرکت طب تصویر پارسیان به عنوان نماینده انحصاری کمپانی مطرح دنیا Villa Sistemi Medical  ایتالیا در ایران انتخاب شد و در عین حال موفقیت های مستمری در تامین مواد مصرفی پزشکی و تصویربرداری برای فروش محصولات ویلا در هر دو بخش پزشکی و دندانپزشکی به دست آورده است.

نتیجه این تلاش در سال ۲۰۱۴ نصب چندین دستگاه CBCT، OPG، Intra-Oral و دستگاه دیجیتال رادیولوژی در نقاط مختلف کشور بود.

بخش خدمات و خدمات پس از فروش شرکت مهندسی طب و تصویر پارسیان در حال حاضر با تکیه بر کادر فنی با تجربه در تهران و مراکز شهری، تجهیزات پزشکی ویلا را در هر دو بخش پزشکی و دندانپزشکی نصب، خدمات، نگهداری و پشتیبانی ارائه می دهد.

به این منظور و به منظور بهبود فرایندها و توسعه کیفی و ساختار سازمانی شرکت طب تصویر پارسیان از مشاوره مستمر یکی از مدیران ارشد پزشکی آلمان استفاده می کند.

ارزش

پاسخگویی

نتیجه گرا

دانش محور

مشتری مداری

توانمندسازی

اعتماد شما را تضمین می کنیم.