بخش فنی و پشتیبانی (خدمات پس از فروش)

ماموریت این واحد انجام مجموعه ای از اقدامات و تعهدات پس از فروش محصولات ارائه شده توسط شرکت شامل خدمت به مشتری در طول مدت گارانتی و گارانتی، پیگیری شکایات ابراز شده توسط مشتری، تعمیرات، آموزش عملی استفاده از محصولات و غیره است.
واحد فنی شرکت تب و تصویر پارسیان از مهم ترین واحدهایی است که با توجه به اهمیت خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان، در سال های اخیر گسترش کمی و کیفی زیادی داشته است. نیروهای با تجربه و متعهد با تکیه بر تحصیلات دانشگاهی غنی و سال ها تجربه در زمینه تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی، از اعتماد مشتریان شرکت حمایت می کنند.

بخش فروش و توسعه بازار

این واحد مسئول انجام پیگیری ها و مذاکرات لازم به منظور توسعه و گسترش بازار، نگهداری و افزایش تعداد مشتریان و آژانس ها در خصوص سبد کالای موجود و بازار سازی با هدف حرکت در مسیر چشم انداز و رسیدن به اهداف بودجه فروش سالانه است. بازاریابی، حضور در مناقصه ها و نمایشگاه ها، برگزاری جلسات معرفی محصول و… همچنین بخشی از وظایف این واحد را تشکیل می دهد.

بخش سیستم ها و روش ها

این واحد مسئول طراحی ساختارها و فرایندهای داخلی و بهینه سازی رویه ها برای افزایش بهره وری، رضایت و کیفیت خدمات است. سایر وظایف این واحد نظارت
گردش کار صحیح مطابق با استانداردهای بین المللی مانند ISO13485 و ISO9001 است.
علاوه بر موارد فوق، مسئولیت تضمین کیفیت و رضایت مشتریان و تهیه گزارش های مدیریت عملی و تحلیل علمی و عملیاتی نتایج نیز بر عهده این واحد است.

Foreign Trade & Procurement Department

این واحد مسئول ارتباط با شرکت های نماینده برای واردات کالا و تحویل در انبار شرکت است.
شناسایی منابع و محصولات در کشورهای مختلف، ارتباطات با اتاق بازرگانی و سایر مراکز، مذاکره با طرف های خارجی، اقدام به اخذ مجوز واردات و برقراری ارتباط با وزارت بهداشت و اخذ مجوزهای مربوطه بخشی از مسئولیت های این واحد است.

Financial & Accounting Department

این واحد مسئولیت ثبت، ضبط، نگهداری و انجام تمام عملیات مالی و رویدادهای شرکت و تهیه صورت های مالی، تمام فیش ها و پرداخت ها، تنظیم بودجه سالانه و کنترل آن، ایجاد انضباط مالی شرکت را بر خود دارد. ارتباط با بانک ها و مراکز مالی مرتبط با شرکت و به روز رسانی گزارش ها نیز بخشی از مسئولیت های این واحد است.

Executive & Human Resources Department

مسئولیت این واحد شناسایی بهینه امکانات و امتیازات سازمانی و حذف موانع کار و پیگیری امور مربوط به منظور افزایش رضایت شغلی و بهره وری کارکنان و همچنین ایجاد بستر مناسب برای جذب، استخدام و نگهداری نیروی انسانی واجد شرایط از نظر برنامه ریزی آموزشی و یادگیری مستمر کارکنان بر اساس ایجاد انضباط سازمانی و ایجاد ارتباطات لازم است. و همکاری بین واحدهای مختلف شرکت به منظور پیشبرد کار در چارچوب مقررات. این شرکت برای رسیدن به اهداف مشخص شده در آنجا حضور دارد.