محصولات

تعمیر پمپ تزریق سرم

پمپ تزریق سرم

تعمیر پمپ تزریق سرم

پمپ تزریق سرم جدیدترین دستاورد فناوری تکامل یافته در زمینه رساندن حجم مشخصی از دارو به پمپ ها، دستگاه هایی هستند که جهت تزریق برنامه ریزی شده ی سیالات به بدن بیمار استقاده می شوند که با استفاده از ست سرم و میکرو ست ها، تزریق دارو را انجام می دهند.

این پمپ ها معمولا” برای تزریق داروها، مایعات و فرآورده های خونی با حجم زیاد استفاده می شوند و وظیفه ی آن تنظیم و نمایش میزان حجم سرم تزریقی به سیاهرگ بیمار است. به طوری که معمولا حجم تزریق آن ها ازحدود چند سی سی تا چندین لیتر است.

طریقه ی عملکرد این دستگاه ها به دو دسته ی حجمی (VOLUMETRIC) و قطره شمار (COUNTING DRIP) تقسیم می شود.این پمپ که از طریق یک ریز پردازنده کنترل می شود با استفاده از مکانیزم حرکات خزنده دودی شکل که روی ست تزریق سرم یکبار مصرف استریل اجرا می شود مایع را جاری می سازد.

به زبانی ساده تر می‌توان گفت پمپ سرم یا اینفیوژن پمپ (Infusion Pump) وسیله ای است که برای تزریق مایعات به بدن استفاده می شود. این وسیله علاوه بر محیط های درمانی، در آمبولانس نیز موجود می باشد و در مواقعی اورژانسی به کار برده می شود. این دستگاه از تجهیزات پزشکی بیمارستانی به شمار میرود و در کلینیک ها نیز مورد استفاده است.

جهت هماهنگی با شماره تماس 43687-021 تماس حاصل فرمائید.

خرید پمپ تزریق سرم

خرید پمپ تزریق سرنگ

راهنمای استفاده پمپ تزریق سرم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید