محصولات

دستگاه ستون زمینی

paucsh medical

دستگاه ستون زمینی پوش آلمان

دستگاه ستون زمینی پوش ( Pausch ) آلمان 

Covator – میز باکی با قابلیت تنظیم ارتفاع با سیستم یکپارچه ستون موبایل

به لطف میز شناور با تنظیم ارتفاع، انعطاف پذیری بسیار بالا و موقعیت یابی بی دردسر بیمار.

Covator

پک پاور در اتاق اشعه ایکس

Covator با سیستم ستون متحرک یکپارچه و پایه دیواری، راه حل جامع ایده آلی برای استفاده در بیمارستان و همچنین اتاق های کوچک اشعه ایکس در مطب های خصوصی است. مدیریت اشعه ایکس آسان است

با بیمار ایستاده، نشسته و دراز کشیده. حتی نماهای جانبی نیز بدون مشکل امکان پذیر است. حداکثر بار تحمل بیمار 320 کیلوگرم امکان گرفتن تقریباً همه انواع اشعه ایکس را فراهم می کند.

  • تحمل بار بیمار تا 320 کیلوگرم امکان معاینه بیماران چاق را فراهم می کند.
  • در ترکیب با پایه دیواری، می توان تمام عکس های اشعه ایکس تنه را بدون مشکل گرفت.

نقطه تصویربرداری جهانی

توانایی تنظیم ارتفاع میز باکی، روشن و خاموش شدن بیمار را آسان می کند و شرایظ کاری راحتی را برای کاربر فراهم می کند.

میز شناور و قابل تنظیم ارتفاع در ترکیب با کشو باکی موبایل و بازوی حامل لوله متحرک اختیاری، امکان معاینات تشخیصی کل تنه بیمار را بدون تغییر مکان فراهم می سازد.

کوپلینگ کشو خودکار اختیاری، سنترینگ دائمی پرتو اشعه ایکس را تضمین می کند. کاواتور برای استفاده آنالوگ و برای استفاده با آشکارسازهای دیجیتال توسعه یافته است و می تواند با انعطاف پذیری بالا ارتقا یابد.

ساخت و ساز جمع و جور اجازه ترکیب ژنراتور اشعه ایکس را به میز میدهد. همچنین یک کوه دیواری گرفتن اشعه ایکس از بیماران ایستاده و نشسته را امکان پذیر می کند. برای این کار ستون به انتهای میز منتقل می شود.

 

ویژگیهای جذاب دستگاه ستون زمینی پوش

  • سازگاری با شرایط اتاق

در ترکیب با میز اختیاری، نصب شده از بالا، کاواتور تنها نیاز به 3.5 * 2.5 * 2.3 متر رد پا (طول x عرض x ارتفاع). عرضه انرژی موجود اجازه نصب طیف گسترده ای از ژنراتورهای اشعه ایکس در زیر میز را می دهد.

  • نصب و نگهداری اقتصادی

محصول شناخته شده “ساخته شده در آلمان” کیفیت را حفظ کرده و تعمیر و نگهداری را به حداقل می رساند. ساخت و ساز بسیار سریع و نصب و راه اندازی با سیستم راهنمای ریلی. بسته به موقعیت سوار دیوار، می توان سمت عمل را تغییر داد، حتی در طول نصب.

 

ارتفاع میزز باکی

  • بهترین موقعیت یابی بیمار

موقعیت پایین 55 سانتی متری اجازه تغییر مکان سریع بیمار را می دهد و تلاش مورد نیاز برای این کار را به حداقل می رسد. این موقعیت پایین برای سوار شدن به این معنی است که حتی بیماران معلول نیز براحتی قادر به استفاده میباشند. دامنه بالای حرکت تا ۹۰ سانتی متر، راحتی بیمار برای معاینه را تضمین می کند. علاوه بر این، بازوی حامل لوله عبوری (اختیاری) راحتی بیمار را افزایش می دهد و سنترینگ سریع و دقیق پرتو اشعه ایکس را تضمین می کند.

  • پارامونت ایمنی بیمار

تجهیزات ایمنی کلیک از حرکات ناخواسته میز اشعه ایکس جلوگیری می کند. حفاظ برخورد یکپارچه از برخورد احتمالی با اشیاء در اتاق اجتناب می کند.

دستگاه ستون زمینی پوش را می توان به صورت الکتریکی به بین 55 سانتی متر و 90 سانتی متر توسط پدال پا تنظیم کرد.

طراحی ارگونومیک دستگاه ستون زمینی پوش

میز شناور آزاد کاواتور پشتیبانی مطلوبی را برای تمام الزامات برای معاینات معمول فراهم می کند. بار تحمل بیمار بالا همراه با محدوده تصویربرداری گسترده، بررسی بیماران چاق و بزرگ را از سر تا پا بدون تغییر مکان میسر ساخته.

با تنظیم ارتفاع میز، حتی یک بیمار روی صندلی چرخدار را می توان به سرعت و به راحتی روی میز قرار داد.

استفاده از آخرین تکنولوژی لاک باعث افزایش کیفیت آن و حفظ آن در دراز مدت می شود. سطح آن با پودر پوشش داده شده است که بسیار مقاوم و به عنوان پایداری که ممکن است – ساختار ظریف و مساوی بودن لایه نازک تسهیل تمیز کردن قابل توجهی. علاوه بر این، دوستی محیط زیست (بدون حلال) و ویژگی های باکتریولوژیک خوب تضمین می شود.

استاندارد شناخته شده از محصولات ما تضمین دوام کاواتور در طول سال ها با کیفیت سازگار، با وجود هزینه های پایین است.

به تشخیص سریع بیماری و عمل ساده توجه ویژه ای شده است

مشخصات فنی دستگاه ستون زمینی پوش

دستگاه ستون زمینی پوش

بازوهای حامل لوله اختیاری به طور قابل توجهی عملیات را تسهیل می کنند.

کاواتور

مزایای اضافی برای بیمار و کاربر

زمان نصب کوتاه و حداقل تعمیر و نگهداری استدلال خوبی برای Covator است. استفاده از اجزای با کیفیت بالا و تضمین کیفیت مداوم ما در طول فرایند مونتاژ اطمینان بالا را تضمین می کند. در دسترس بودن عملکردی در استفاده روزانه اولویت اصلی ما بود.

موقعیت بالا و دقت سنترینگ معیارهای تعیین کننده ای هستند که آن را به انتخاب کاواتور می افزاید.

علاوه بر این، ارتفاع کاری قابل تنظیم انعطاف پذیر، رادیولوژیست را قادر می سازد تا بیمار را در آسایش و بدون خستگی درمان کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید